ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ НА ВІЛЬНЯНЩИНІ

Під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Руденка відбулося засідання робочої групи 28.02.2017 з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Вільнянського району Запорізької області, у якому також взяли участь депутат обласної ради Аліна Супруненко та голова районної ради Андрій Салякін.

Учасники заходу розглянули досвід роботи об’єднаних територіальних громад у Запорізькій області та завдання облдержадміністрації щодо подальшого проведення децентралізації влади, обговорили питання про хід реформи децентралізації у Вільнянському районі.

Окрему увагу присутніх було зосереджено на розгляді варіантів об’єднання територіальних громад Вільнянського району, з урахуванням новоутвореної Павлівської сільської об’єднаної територіальної громади.