Введення в експлуатацію водонапірної башти в с. Семененкове.

Дата: 22.01.2018 13:49

Початок 2018 року в Павлівській сільській раді відзначився дуже важливою подією: 15 січня комісією обласної державної адміністрації було прийнято в експлуатацію водонапірну башту (ВБР-50) в селі Семененкове. На даний час башта запущена у тестовому режимі. Після проведення всіх випробувальних робіт башта буде запущена у штатному режимі.
Керівництво Павлівської сільської ради , депутатський корпус та мешканці громади висловлюють велику подяку керівництву Запорізької ОДА за надану допомогу у вирішенні питання фінансування будівництва башти. Також, велика подяка депутатам обласної ради від Партії Петра Порошенка, Опозиційного блоку, Батьківщини та Нової політики, Тонєвим Григорію Івановичу та Любові Петрівні (ТОВ "Промінь"), Есаяну А.Б., Лавріненку М.І. та всім небайдужим мешканцям громади, які приймали в цьому участь.