Уночі в Києві чергувало 72 снігоприбиральних автомобілі

Дата: 27.10.2016 08:22

У Києві вчора випав перший сніг.  У зв’язку з погіршенням погодних умов та опадами у вигляді мокрого снігу дорожники працюють у посиленому режимі.

Шляхово-експлуатаційні підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» розмістили 72 одиниці спеціальної техніки на вихідних позиціях на вулицях і дорогах столиці. Ця техніка, по необхідності, була готова у будь-який момент приступити до обробки дорожнього покриття, - повідомили в прес-службі Київавтодору.

До слова, на мостах через р. Дніпро та ділянках вулиць зі складними умовами руху щойно пішов сніг,  одразу було розпочато превентивну обробку дорожнього покриття посипальними матеріалами для запобігання виникнення слизькості.

Комунальна корпорація «Київавтодор» уважно слідкує за ситуацією та у разі необхідності збільшить кількість задіяної техніки, аби забезпечити безпечне пересування киян дорогами столиці